Робота web моделлю

Вебкам-бізнес або робота web моделлю – це послуга, побудована на взаєминах клієнта і дівчата по той бік екрану. Завдяки технічному прогресу, цей бізнес процвітає з кожним днем, залучаючи все більше охочих працювати в сфері спілкування.

Особливості інтернет-моделінга

Суть роботи полягає в спілкуванні з чоловіками по відео за матеріальну плату. Незважаючи на високу конкуренцію, цей ринок праці все ще доступний. Популярність і хороша плата досягається за рахунок дешевизни потокового інтернету, а також швидкого розвитку технологій. Чати курируються веб-студіями, вони ж займаються пошуком клієнтів і оплатою праці.

Робота веб-моделлю не має нічого спільного з ескорт-послугами чи проституцією. У робочий час дівчата фліртують з клієнтами, спілкуються, розповідають щось цікаве. Вони можуть влаштовувати легкі еротичні шоу без повного оголення своїх тіл.

В легальних студіях, клієнти і учасниці ефірів захищені конфіденційністю і правилами, встановленими власником чату:

  • після завершення відео-сеансу, записи не зберігаються;
  • моделі підписують контракт;
  • дівчата можуть обмежувати список людей, які дивляться онлайн-трансляцію. У тому числі діють обмеження за географічним принципом;
  • забороняється розголошення особистих даних і обмін контактами;
  • за недотримання сторонами правил, вводяться штрафи і санкції.

Всі дівчата можуть працювати як в одному, так і в декількох напрямках. Вакансія “web модель” доступна кожній, найголовніша умова – повноліття.

Основні напрямки в бізнесі:

Як знайти роботу?

Робота web моделлю в Україні – популярний напрям, вакансії розміщуються на різних ресурсах. Але щоб не помилитися, слід звернути увагу на умови студії, серед яких повинні бути:

  • Захист інтересів моделі в різних ситуаціях. У житті трапляється всяке, і кожна дівчина повинна бути впевнена, що роботодавець буде на її боці в разі конфліктів і непередбачених обставин.
  • Можливі “безкоштовні” відвідування салонів краси, шкіл мови, медичних центрів, спортивних залів і басейнів. Звичайно, все це оплачується з доходу, але це вигідні умови, особливо для дівчат, які тільки починають свою кар’єру.
  • Відсоток заробітку з одного чату. Середня ціна становить 20-25% від суми. Якщо обіцяють більше, будьте уважні, це можуть бути шахраї, тому що студія, більшу частину грошей витрачає на рекламу, технічне обслуговування, просування і навчання дівчат. Шахраї можуть працювати за схемою: провели сеанс, зібрали гроші і зникли. Щоб убезпечити себе, не зайвим буде поцікавитися, як і коли виплачують зарплату. Оплата відразу ж після чату – найкращий варіант.
  • Відгуки інших учасниць. При виборі студії важливо вивчити відгуки дівчат, які вже працювали в студії. На форумах можна знайти дуже багато нюансів і підводних каменів, про які не розкажуть на співбесіді.
  • Web модель повинна пред’явити свої документи, що підтверджують повноліття. Цієї процедури не варто лякатися. Таким чином, роботодавець захищає себе і вас, від можливих проблем з законодавством.

Кожна дівчина може стати відомою моделлю і заробити популярність серед клієнтів. Причому не важливо, ви розмовляєте або знімаєте еротичні шоу. Любителі подібного спілкування знайдуться завжди.

Вас взяли на роботу, ви провели свої перші чати і отримали гроші. А що ж далі? Постійний саморозвиток. Мови, танці, флірт, музичні інструменти, живопис. Важливо не просто працювати і заробляти, потрібно постійно вдосконалюватися і розвивати свої навички. Можна підглядати інші шоу, і переймати якісь фішки для себе.

Приділіть увагу і час макіяжу, зачіски, костюмам. Зовнішній вигляд моделі грає дуже важливу роль у формуванні рейтингу її популярності, адже чоловіки хочуть не тільки поспілкуватися, вони бажають милуватися доглянутими представницями прекрасної статі. Чим оригінальніше подасте себе, тим більше фанатів у вас з’явиться. До речі, зараз особливою популярністю користується нестандартна зовнішність.

Вакансії вебкам моделі, як правило, включають всі умови і вимоги до дівчат. Під час прийому на роботу, менеджер оцінює ваш навик спілкування, зовнішність, доглянутість, вміння триматися в кадрі і робити що-небудь цікаве.

Наші контакти

Ми завжди на зв’язку і готові допомогти

Нам важливо бути завжди на зв’язку, щоб допомагати людям. Як звернутись нами в будь-який час і ми вирішимо ваші проблеми

Напишіть нам в наш телеграм-канал

Зв'язатися
Пара тримається за руку

Залиште заявку

Ми із задоволенням з вами зв'яжемося